úterý 27. prosince 2011

Drátované sady

Futura - Amethyst jewellery with beautiful colors from violet to white + silver wire + violet leather lace - earrings = 4,5x2 cm, pendant ´7x5 cmLuxusní sada  šperků z nádherně zbarvenými ametysty je provedena ve novém, modernějším tvaru, proto jsem se rozhodla pro jméno Futura. Tromlovaný ametyst, který tvoří střed přívěsku a měří 3x3 cm, je dokonale obrouben stříbrným drátkem, který se přizpůsobil tvaru kamene. Všechny ametysty, i ty v náušnicích, jsou zbarveny od nejtmavši fialové až po sněhově bílou. Ametyst v přívěsku má navíc ještě jemné odstíny do šeda. Celý přívěsek měří 7x5 cm, obě náušnice mají pak totožné rozměry a to 4,5x2 cm. Přívěsek je zavěšen na fialové kůžičce o průměru cca 2 mm.Turquoise jewellery set with brass wire and blue leather laceSada šperk - 3x tyrkenit, mosazný drátek, modrá kůžička - náušnice placky + přívěsek (náhrdelník)

Beautiful jewellery set with three fuorites (violet + green + white) in silver wire on a mint (light blue-green) leather lace  - earrings = 6 x 2 cm, necklace = 9 x 5 cm

Luxusní sada  šperků z nádherně zbarvenými fluority. Tromlovaný fluorit, který tvoří střed přívěsku a měří 4,5x3,3 cm, je dokonale obrouben stříbrným drátkem, který se přizpůsobil tvaru kamene. Všechny fluority, i ty v náušnicích, jsou zbarveny od nejtmavši fialové přes světlejší fialovou, světle a tmavě zelenou až po čirou. Celý přívěsek měří 9x5 cm, obě náušnice mají pak totožné rozměry a to 6x2 cm. Přívěsek je zavěšen na světlé kůžičce o průměru cca 2 mm.

Jewellery set from rare coloured amethysts in the same style like the first amethyst setSada šperků s vzácně pravidelně zabarvenými ametysty je provedena ve stejném stylu jako první ametystový set

Jewellery ser from 4 flourites in violet green and white color scale in silver wire on a dark green leather laceSada šperků se čtyřmi fluority v barvách od zelené přes fialovou až k bílé ve stříbrném drátku a tmavě zelené kůžičce.

Žádné komentáře: