pátek 11. května 2012

Germia´s dream about rings - Germiin sen o prstenechHra na schovávanou
Futuristický prsten s nádhernou modrofialovou kuličkou fluoritu je vyroben technikou Tiffany, je cínován, patinován, leštěn a jemně ryt. Název prstýnku je odvozen od jeho vzhledu, kdy je téměř celá kulička schována a vykukuje pouze její část skrz kulatéokénko ve šperku. Celá kulička je pak ale viditelná z jiných úhlů. Prste je ozdoben malbou do cínu a jemným leštěním patiny. Je celkem mohutný a lépe vypadá na silnějších prstech. Prsten není roztažitelný, jeho velikost je 56, na objemnějších prstech pak již kulička fluoritu nepříjemně tlačí do prstu. Na prsten nebyl použit žádný komponent,vše je ručně vyráběno!

Hide and seek
Little fluorite ball (purple blue) is hidden inside this futuristic ring. Only a small part of fluorite balls is showing in a round window on the upper side of the ring. Tiffany technique, patinated, polished tin.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Baltská medovina
Futuristický a přesto elegantní šperk s nádherným exemplářem baltského jantaru z krámku od Saffron - to je tento prsten snázvem Baltská medovina. Jantar má jedinečnou barvu, která se pohybuje od tmavě rudé, přes světlejší červenou a oranžovou až do žluta a zlata. Kámen je obrouben futuristickými šipkami, které jsou ozdobenykuličkami z cínu a malbou do cínu. Cín je patinován, leštěn a ošetře antioxidantem. Prsten je roztažitelný - od velikosti 57 nahoru jej oblékne každý.

Baltic mead ring
Elegant and futuristic ring with an exquisite baltic amber (gold yellow, orange, red vivid color) is made from soldered tin, tin painted, patinated and polished. It´s adjustable and fits all sizes above 57.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Strom života
Autorský prsten je vyroben technikou Tiffany a jedná se o jedinečný a efektní šperk, který na Vás bude strhávat pozornost. Jedná se o strom, tedy spíše stromek, života. Kořeny stromku oplétají celý prstýnek a na jeho vrcholu se spojují v kmen, na jehož větvích jsou drobné tromlované kulaté prehnity s epidotem. Prsten je mohuhtný a lépe vynikne na mohutných prstech. Jeho velikost je nastavitelná, dá se roztáhnout z velikosti 56 až cca na velikost 60.


Tree of life ring
Author ring with green prehnite with epidote tumblestones, tree roots are decorating the main ring part, the tree can we find in the middle of the ring.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FF (Fialová fantazie)
Futuristický a přesto elegantní šperk je vyroben pájením cínu a ozdoben malými chapadly po stranách prstenu.Střed šperku tvoří nádherný duhový fluorit s pruhovanou kresbou. Jeho barva je převážně fialová, velice sytá, fialové pruhy se střídají s čirými místy a v pravém horním rohu najedeme oblast modré barvy.  Cín je patinován, leštěn a ošetře antioxidantem. Prsten je roztažitelný - od velikosti 57 nahoru jej oblékne každý.


PP (Purple phantasy)
Vivid purple fluorite with small stripes and blue part in the upper right corner is the main element of this author ring. The ring decorates small tin balls and sticks on the sides.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kulovec kroužkovaný
Futuristický a přesto elegantní šperk s nádhernou kuličkou duhového flurotiu, který je převážně zelený a protkaný fialovými pruhy.  Prsten je obrouben futuristickými kruhy a kuličkami a malými kulatými okénky. Cín je patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem. Prsten je roztažitelný - od velikosti 57 nahoru jej oblékne každý. Na prsten nebyl použit žádný komponent.


Ballyball circlesome
Big futuristic ring with circles, tin balls, fluorite ball (purple and green) and round windows is made from soldered tin, patinated and polished. It´s adjustable and fits all sizes above 57.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Puya berteroniana
 Tento autorský prsten je pojmenován po krásné tyrkysové bromélii, jejíž výhonky můžeme pozorovat na pravé a levé straně šperku. Tuto rostlinu však nepřipomínají pouze výhonky, jejichž kořeny se vinou po stranách prstenu, ale hlavně nádherný tyrkysový fluorit, který tvoří střed šperku. Tento fluorit je opravdu jedinečný, barva je velmi sytě modrá, což je u fluoritů spíše vzácnější jev. Prsten je velice výrazný a objemný, lépe vynikne na ženách se silnějšími prsty, ale jak vidíte z fotky, ani na úzkých prsten lze nosit. Jeho obvod je 58mm, tedy velikost 58 a prsten je nastavitelný - lze roztáhnout na požadovanou velikost a lze i jemně zmenšit. Šperk je cínován, patinován, leštěn, ryt a ošetřen antioxidantem.


Puya berteroniana
This author soldered ring is made from rarely vivid blue fluorite and patinated and polished tin. The name is connected with turquoise kind of bromelia, which sprouts surround the fluorite, the roots of the sprouts aredecorating the rest of the ring.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------MÉ PRSTENY  LZE ZAKOUPIT ZDE, nebo se na jejich dostupnost dotázat komentářem, nebo napsat na můj e-mail


YOU CAN BUY MY RINGS HERE, or you can contact me via comments or my e-mail adress
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLEASE, RESPECT THE COPYRIGHT!


PROSÍM, RESPEKTUJTE AUTORSKÁ PRÁVA!Žádné komentáře: