pátek 16. září 2011

Tin jewellery of the middle of September - Cínované šperky z půlky září
Pablo picasso
Tento náročný autorský šperk je 7,5x6 cm velký, je tvořen technikou Tiffany a zavěšen na oranžové kůžičce, která perfektně dotváří vzhled šperku, měří 2mm na šířku a 80 cm na délku. Nádherně zabarvený  jaspis Picasso tvoří střed šperku a díky němu šperk získal své jméno. Jaspis je oranžový s jemnými odstány červené a šedé až do zelena a měří 5x3 cm.Šperk je hojně zdoben malbou do cínu, patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem.

Pablo picasso
Picasso jasper - orange, tin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dirigentská
Brož s houslový klíčem, notovou osnovou a komorním A z cínu a měděného plíšku


Conductor´s
Brooch wit violin clef, stave and diapason from tin and copper plate
--------------------------------------------------------------------------------------------------------Bojovnice
 Tento autorský šperk je 7,5x3,5 cm velký, je tvořen technikou Tiffany a zavěšen na růžové kůžičce, která perfektně dotváří vzhled šperku, měří 2mm na šířku a 80 cm na délku. Zajímavě zabarvený kapkovitý kabošon růžového ACHÁTu tvoří střed šperku. Je barvený a jeho barva přechází od velice světle růžové do bíla a ž do sytě růžové a bílých pruhů. Šperk je zdoben malbou do cínu, patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem. 

Female warrior
Rose agate teardrop cabochon, tin
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------Oko do duše
 - oboustranný labradorit
Tento autorský šperk je 4x4 cm velký, je tvořen technikou Tiffany a zavěšen na tmavě zelené kůžičce. Nádherně zabarvený labradorit vysoké kvality tvoří střed šperku. Labradorit je vysoce labradoriscentní, z jedné strany má čistou a ničím nerušenou zlatozelenou barvu, z druhé strany je zlatozelená barva protkána modrými ostrůvky.Šperk je ozdoben kuličkami z cínu z jedné strany a malbou do cínu z druhé strany. Z každé strany tedy máte nový a zajímavý šperk, který zaujme.

Soul eye
both-sides labradorite tin jewel
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Za svitu měsíce
 Tento autorský šperk je 7x5 cm velký, je tvořen technikou Tiffany a zavěšen na bílé kůžičce, která perfektně dotváří vzhled šperku, měří 2mm na šířku a 80 cm na délku.Syntetický kámen Opalit tvoří jádro šperku a symbolizuje zde měsíc. Má měňavou barvu dle úhlu pohledu a množství světla a měří 2,4x2,4 cm. Na levé straně šperku je opřený panáček z cínu, který si hoví pod symbolickým měsícem a hvězdami. Šperk je hojně zdoben, patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem.

By the moonshine
Opalite, tin, man from tin looking at the stars and the moon
 ......................................................................................................................................................................


 Vládce orlů
Jaspis sediment = variscit růžový, cín

Eagle emperor
 Sea sediment jasper = variscite rose, tin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Krystal
Krystal křišťálu v cínu

Crystal
Quartz crystal, tin

Žádné komentáře: