pátek 9. září 2011

Tin jewellery of early September - Zářijové cínování


Opál za mřížemi
Tento autorský šperk je 6,5x5 cm velký, je tvořen technikou Tiffany a zavěšen na žluté kůžičce. Nádherně zabarvený žlutý opál tvoří střed šperku. Opál má převážně žlutou barvu se světlejšími pruhy až do bíla, másty je průsvitný s černými příměsi a měří 4x2,5 cm.Šperk je hojně zdoben, patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem.

Opal behind the bars
Yellow opal, tin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Červánková víla

Tento autorský šperk je 7x4,5 cm velký, je tvořen technikou Tiffany a zavěšen na růžové kůžičce. Nádherně zabarvený křišťál s praskanou růžovou kresbou tvoří střed šperku. Je průhledný s růžovými žilkamu a měří 2,8x2,8 cm. Šperk je zdoben, patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem.

 Red sky fairy
quartz with rose color, tin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Diamonds are forever
 Tento autorský šperk ve tvaru obrácené kapky je 7x5,3 cm velký, je tvořen technikou Tiffany a zavěšen na černé kůžičce. Nádherně diamantově broušené sklo (tvar "diamond pear" - viz dole) tvoří střed šperku, na světle hází duhoé odlesky jako správný skleněný hranol a měří 3,5x2.5cm. Šperk je hojně zdoben je luxusním doplňkem pro každou příležitost.

Diamonds are forever
Extra faceted transparent glass - diamond pear shape, tin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z nitra vulkánu
Tento autorský šperk je 7x4 cm velký, je tvořen technikou Tiffany a zavěšen na červené kůžičce. Nádherně zabarvený červený jaspis tvoří střed šperku. Jaspis je tmavě červený a měří 3,5x2,3 cm.Šperk je hojně zdoben, patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem.

From the middle of volcano
Red jasper, tin--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pavoučí síť

Achátový plátek v cínu


Spider´s web


Agate cut in tin

Žádné komentáře: