středa 13. července 2011

Once more a wire wrapping!


 On the wave
Blue agate 40x40 mm, silvered wire, blue letaher lace

Na vlně
Modrý barvený achát 40x40 mm, postříbřený drátek, modrá kůžička


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedovatá šipka
Šperk je cca 6,5x4,5 cm velký, je tvořen stříbrnými drátky o velikosti 0,8 a 0,3 mm a zavěšen na černé kůžičce, která perfektně dotváří vzhled šperku. Velký tmavý obsidián s jemnou červenobíločernou barvou tvoří střed šperku a je jen jemně obplétán, aby vynikla jeho zajímavá vločková kresba. Měří 4x4 cm. Šperk je vytvořen tecnikou wire-wrapping - povšimněte si jemného vypletení po straně šperku.

Poisonous dart
Frogs eye jasper with points, black-white- red, silvered wire, black leather lace

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Violetka
Fialový achát barvený- kapka, postříbřený drátek, stříbrné odlitky kulaté, fialová kůže

Violette
violet agate teardrop shape 4x3 cm, silvered wire, violet leather lace


------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zrozen z ohně
Středem šperku je krásně zbarvený thnědobéžovobílý ohnivý achát o velikosti 5x2,5 cm. Tento kámen je jemně  opleten měděným drátkem o síle 0,4 mm, který je ve své pozici upevňován drátkem o síle 0,8 mm. Celý šperk měří 6,8x3,2mm a je zavěšen na jemné béžové kůžičce (2mm). Šperk je vyroben náročnou technikou wire-wrapping za použití různých drátovacích postupů.

Born from fire
copper wire, fire agate - brown, white, beige, beige letaher lace, wire wrapping

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Živá i mrtvá voda
Šperk je cca 6,2x5,7 cm velký, je tvořen stříbrnými drátky o velikosti 0,8 a 0,3 mm a zavěšen na černé kůžičce, která perfektně dotváří vzhled šperku. Velký mušlový kámen tvaru donutu s jemnou bíločernou barvou tvoří střed šperku a je jen jemně obplétán, aby vynikla jeho zajímavá kresba. Měří 4x4 cm. Šperk je vytvořen tecnikou wire-wrapping a doplněn o kulaté odlitky stříbrné barvy.

Dead and live water
shell stone - white, transparent, black, silvered wire, black leather lace

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Větrné
Přívěsek je cca 5,2x3,2 cm velký, je tvořen stříbrnými drátky o velikosti 0,8 a 0,3 mm a zavěšen na mentolové, světle modré kůžičce, která perfektně dotváří vzhled šperku. Velký pravidelný vejcovitý kabošon tyrkenitu s krásnou kresbou tvoří střed šperku a je jen jemně obplétán, aby kámen co nejvíce vynikl. Měří 4x3 cm.
Náušnice tvoří dva kapkovité tyrkenity identické barvy jako je přívěsek. Měří cca 4x1,4 cm a s přívěskem jsou opleteny ve stejném stylu a stejným materiálem.
Celá sada je vyrobena náročnou technikou wire-wrapping.

Windy
 turquoise jewellery set, silvered wire, earrings + pendant + mentol (light blue) leather lace

Žádné komentáře: