středa 5. září 2012

Crayfish and elephant jewellery - Šperky rak a slon
 Ráček Červánek - přívěsek


Tento luxusní autorský šperk je vytvořený technikou Tiffany a měří 7,5x5,5 cm. Znázorňuje ráčka s krásným kabošonem barveného variscitu v hrudi. Variscit má krásnou strukturu, je lososově růžovooranžový, prostě červánkový s tmavými flíčky. Ráček je hojně zdobený a je jemně abstraktní. Celý šperk je zavěšen na řetízku černé galvanizace o délce cca 40cm + adjusta a zapínání. Ráček je zdoben kuličkami z cínu, malbou docínu, rytou kresbou, je patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem.

http://www.fler.cz/zbozi/racek-cervanek-2952230

Little crayfish Aurora - pendant

Beautfiul half-abstract crayfish made from Tin with a sea sediment jasper (variscite) inside. This oval cabochon has a bright pink-orange color like an Aurora.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Sloník Bumbrlík - přívěsek

Autorský přívěsek vyrobený technikou Tiffany je 4x3 cm veliký, zavěšený na černé kůžičce o délce cca 80 cm. Střed šperku tvoří kabošon autorského fussingového skla z dílny Jar23 ve tvaru oválku, který představuje tělíčko sloníka. Sklíčko má zvláštní čirou barvu s jemnými bublinkami, svítí ve tmě! Brož je tvořena cínováním, následně je patinována, ryta, leštěna a ošetřren antioxidantem.
http://www.fler.cz/zbozi/slonik-bumbrlik-privesek-2987126

Little Elephant Bulky - pendant

Author pendant with transparent fussing glass, that shines in the dark and is oval, in a jewel in a shape of an african elephant.
 Sloník Bublinka - brož

Autorská brož vyrobená technikou Tiffany je 4x3 cm veliká, zespodu vybavená klasickým brožovým můstkem s pojistkou. Střed šperku tvoří kabošon autorského fussingového skla z dílny Jar23 ve tvaru oválku, který představuje tělíčko sloníka. Sklíčko má zvláštní sytou modrou barvu s bublinkami. Brož je tvořena cínováním, následně je patinována, ryta, leštěna a ošetřren antioxidantem. Brož doporučuji připevňovat na pevnější látky, které se používají na kabáty či saka - přeci jen je brožka z kovu a skla, tak něco váží :)

http://www.fler.cz/zbozi/slonik-bublinka-broz-2974760

Elephant Little bubble - brooch

Author brooch with blue bubbly fussing glass in a shape of an african elephant.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


KONTAKT:

madlenka@jsemsvata.cz-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RESPEKTUJTE AUTORSKÁ PRÁVA!

RESPECT THE COYPRIGHT !
Žádné komentáře: