úterý 12. března 2013

Futuristic pendants - Futuristické přívěsky - GERMIA

Seraphin - variabilní náhrdelník

Serafinit - zajímavý a drahý kámen, kterému se často říká kámen andělský. Svůj název získal podle své struktury, která při vhodném řezu připomíná peříčka. Místně můžeme u kvalitnějších kusů pozorovat perleťový efekt. Jde o drahokamovou varietu klinochloru. Jediné naleziště je v Rusku u Bajkalského jezera, proto se jedná o velmi ceněný šperkařský kámen.
Tento autorský šperk futuristického vzhledu je ozdoben drobounkými cínovými kuličkami, které ozvláštňují povrch šperku. Je 5x4,5 cm velký, je tvořen technikou Tiffany a zavěšen na černé a tmavě zelené kůžičce o délce cca 80cm, které lze buď obě nosit najednou, nebo střídat dle nálady. Nádherně zabarvená velká placička luxusního serafinitu tvoří střed šperku. Má oválný tvar a nádhernou borovicovou barvu střídající se s perleťově bílou. Místy se kámen jemně perleťově třpytí. Povšimněte si jemné ryté kresby po stranách šperku. Šperk je hojně zdoben, patinován, leštěn, ryt a ošetřen antioxidantem.
Šperk lze zavěsit třemi způsoby - je zespodu vybaven třemi očky. Dva ze způsobů zavěšení jsou vyfoceny na obrázcích.

http://www.simira.cz/produkt/39613-seraphin-variabilni-nahrdelnik

Seraphin - variable pendant

Seraphinite green feather like stone in the middle of this futuristic jewel.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agatitis

Autorský šperk laděný do sci-fi stylu ve svém středu nese nádherný kabošonek botswanského achátu, podle kterého získal náhrdelník své jméno. Šperk je zdoben hlavně kuličkami z cínu a malbou do cínu, je patinován, leštěn signován a oštřen antioxidantem. Ve středu šperku se nachází oválný kabošon achátu, růřovošedého pruhovaného kamene z botswany. Celý šperk měří 7x5 cm a je zavěšen na antracitově stříbrném řetíku o délce cca 45 cm.

Agatitis

Rose-grey botswana agate oval cabochon in a futuristic jewel.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------KONTAKT:

madlenka@jsemsvata.cz-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RESPEKTUJTE AUTORSKÁ PRÁVA!

RESPECT THE COYPRIGHT !Žádné komentáře: