neděle 30. září 2018

Mořský živočich - šperky Germia


Rybka Teleskopka

Roztomilá rybka s překrásným sklenšným Milefiori kabošonem je pojmenována podle svého velkého očka Teleskopka. Tato rybka má kaprovité tělo, velké bříško, drobnou ploutvičku a obrovské vypoulené oči.

Celá rybka je zdobena malbou do cínu, která znázorňuje rybí šupiny a rytou kresbou na ploutvičkách. Rybka má roztomilou našpulenou tlamičku, měří cca 5 cm a je zavěšena na světle modré kůžičce o délce cca 80 cm.

https://www.fler.cz/zbozi/teleskopka-9919793

-----------------------------------------------------------------------------------------------


Želva Krunýřka

Krynýřka je autorský šperk vytvořený technikou cínování, který obsahuje ručně vyráběný kabošon porcelánu v modré a béžové barvě.
Ten je zasazen do šperku ve tvaru mořské želvy a zpodobňuje krunýř. Želvička je vyrobena z cínu a zdobena malbou do cínu pro strukuturu šupin. Měří cca 7x6 cm a je zavěšena na světe modré kůžičce o délce cca 75 cm, která skvěle dotváří vzhled šperku.

https://www.fler.cz/zbozi/krunyrka-9919754


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Hvězdice Karneolka

Překrásný karneol se zajímavou barvou i kresbou tvoří střed této mořské hvězdice, symbolu pláže, moře a dovolené. Tento zvláštní živočich se vyskytuje v mnoha podobách a barvách, avčak cihlově červená hvězdice s pěti cípy je nám nejbližší a nejznámější.

Hvězdice je vyrobena technikou měkkého pájení cínu, je zdobena malbou do cínu a zmenšujícími se cínovými kuličkami, které tvoří hřbet cípů hvězdice a od středu ke koncům se jemně zmenšují. Šperk je patinován, leštěn, zdoben, ryt, signován a ošetřen antioxidantem.

Karneol ve hvězdici má barvu cihlovou s rudými žilkami, které jej prostupují po celém obvodě kamene. Karneol má oválný tvar a jedná se o přírodní kabošon.

Celý šperk měří cca 4,5 cm a je zavěšen na červené kůžičce o délce cca 75 cm, která perfektně dotváří vzhled šperku.

https://www.fler.cz/zbozi/hvezdice-karneolka-9919775


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

V případě zájmu o mé šperky mne neváhejte kontaktovat!
madlenka@jsemsvata.cz
Žádné komentáře: