pondělí 7. března 2011

Early March jewellery 2 - Březonév šperky 2 - GERMIA

Mořský koník je vyroben z postříbřených drátků dvou velikostí - 0,3 a 0,8 mm a měří na délku 8 a na šířku 4 cm. Střed šperku tvoří polodrahokam Chryzokol s nádhernou kresbou o velikosti 2,5x2cm. Ploutvičku a hřebínek koníka dále tvoří blýskavé rokajly. Celý šperk je zavěšen na tmavě zelené kůžičce, která se skvěle hodí ke kamenu.


Seahorse from chrysokola gemstoneDragonfly from Llanit

Šperk, vyrobený z postříbřených drátků o velikosti 0,8 a 0,3 mm, je na výšku 6,6 a na šířku 5 cm velký. Je vytvořen technikou jemného vyplétání drátku a polodrahokam Llanit je zapleten do jeho konstrukce. Tento minerál sám o sobě měří o 4x2,5 cm. Celý šperk visí na hnědé kůžičce o síle 2mm.


Ametyst druzy pendant

6,5x4cmTyrkys

Tento šperk je vyroben z černých lakovaných drátků o tloušťce 0,8 a 0,4 mm, do kterých je vložen azurový polodrahokam Tyrkys krásného zabarvení, který měří 1,8x1,8 cm. Celý jemně vyplétaný šperk je zavěšen na modré kůžičce o průměrné síle 2mm.

 6,5x3,8 cm


Citrine

Šperk je cca 6,4x5 cm velký, je tvořen černými lakovanými drátky o velikosti 0,8 a 0,4 mm a zavěšen na žluté kůžičce, která perfektně dotváří vzhled šperku. Velký citrín tvoří střed šperku a je zvláštní právě svou barvou a inkluzemiFrog on the quartz

4,5x2,5 cm


Blue agate - Leo zodiac sign
Modrý achát se znamením lva

Measurements on the smaller pictureAgate flower


6,5x6,5 cm

Tento šperk je vyroben z měděných drátků o tloušťce 0,8 a 0,4 mm, do kterých je vložen červenobílý polodrahokam Achátkrásného zabarvení, který měří 2,2x2 cm. Celý jemně ketlovaný šperk je zavěšen na lososové kůžičce o průměrné síle 2mm.


Natural quartz crystal


Tento šperk je tvořen uprostřed krystalem křišťálu o velikosti 3,5x1,3 cm a po stranách vyplétanými postříbřenými drátky dvou velikostí (0,8 a 0,3 mm). Šperk měří v úhlopříčce 6,5x6,5 cm a je zavěšen na světlé kůžičce o velikosti 2mm.


Red agate for Carmen

Červený achát pro Carmen

5,5x 5,5 cm

Solar system with chalcedony
Sluneční soustava s chalcedonem


Šperk, tvarovaný z drátku o síle 0,8mm a vyplétaný postříbřeným drátkem 0,3mm širokým, je 7cm dlouhý a 6 cm široký. Minerál Chalcedon tvořící srdce šperku měří 1 cm. Jedná se o nepřehlédnutelný šperk doplněný o odlitky stříbrné barvy (planety), který dotváří bílá kůžička o síle 2mm.
Náušnice jsou vyrobeny z postříbřeného drátku o síle 0,8 mm. Jsou jemně vytepány a doplněny o polodrahokam Chalcedon krásného zabarvení a matného povrchu o velikosti 1x1cm. Náušnice měří na délku 4,5 cm a na šířku 2,5 cm a jsou zavěšeny na bižuterních háčcích. Povrch náušnice je díky tepání zespodu hrubý a shora hladký - náušnice se tedy dají nosit jen z té strany, na kterou jsou určeny.

 


Green african Jade


Středem šperku je africký jadeit o velikosti 3,5x3 cm. Jadeit je obrouben nerezovým drátkem o síle 0,8 mm a ten je jemně vyplétaný drátkem o síle 0,3 mm. Celý šperk měří na výšku 6,3 a na šířku 4 cm a je zavěšen na jemné zelené kůžičce ladící s kamenem.

Rose quartzJemný a jednoduchý šperk je vyroben z černých lakovaných drátků dvou velikostí - 0,8 a 0,4 mm. Do konstrukce z drátků je vložen mléčný průsvitný polodrahokam Růženín o velikosti 4,3x2,5 cm. Celý šperk je zavěšen na černé kůžičce o průměru 2mm.


4x6,5 cm

Žádné komentáře: